12-szeres Magyar Kupa-győztes

1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1974, 1975, 1984, 1986, 1987

HÁTORSZÁGBÓL JELENTJÜK – ÚJRA GYŐZELEM AZ NBI-BEN, U15-ÖS SIKEREK A HÉTVÉGÉN

Image

Március idusán is pattogott a labda az utánpótlásunkban. A héten két NBI-es mérkőzés volt, közte U20-as fordulóval, de az U15 és az U12 is pályára lépett. Nézzük az eredményeket!

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————

U21 – NBI-es fiókcsapat

Bravúros győzelmet aratott a hétközi fordulóban a csapat, Szegeden jó játékkal nyertek. A sűrített program miatt vasárnap is pályára léptek a TFSE otthonában. A listavezető ellen nagyon közel voltunk a pontszerzéshez, sajnos a szettek elején bealudtak a a lányok, folyamatosan 5-6 pontot kellett ledolgozni a szettek közepére, ami a végjátékban többször megbosszulta magát és hibáztunk.

Selmeczi Zsuzsanna értékelése:
Hatalmas gratuláció illeti meg a lányokat a csütörtöki győzelemért, mert egy igazi csapatmunkát és sok jó egyéni teljesítményt nyújtottak a mai napon. A TFSE csapata vasárnap nagyon nem engedte, hogy mi irányítsuk a játékot így mindig futnunk kellett az eredmény után és ez felőrlőt minket. Sajnos így nem sikerült a bravúr.

2024.03.14. SZEGED,JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
SZEGEDI RSE – UTE U21 1-3 (24-26 25-20 22-25 18-25)

A statisztikát itt találod: SZEGEDI RSE – UTE

2024.03.17. BUDAPEST, DR KOLTAI JENŐ CSARNOK
TFSE – UTE U21 3-1 (25-23 21-25 25-16 25-22)

A Statisztika itt található: TFSE – UTE

U20 – LILA

Lányaink Nyíregyházán vendégszerepletek, ahol a listavezető hazai, és a Vasas SC csapataitól is vereséget szenvedtek sajnos.

Selmeczi Zsuzsanna így értékelt:
„A hétvégén erőnket beosztva kellett Leutaznunk ismét Nyíregyházára ami alkalmat adott a jövő csapatának,hogy belekostoljanak az U20 játékritmusába. Láttam sok ügyes megoldást de bátorságban és pontosságban kell még fejlődni.”

2024.03.16. NYÍREGYHÁZA, CONTINENTAL ARÉNA
NYÍREGYHÁZA U20 UTE U20 LILA 3-0 (25-22, 25-16, 25-20)
VASAS SC U20 – UTE U20 LILA 3-1 (25-23, 18-25, 25-23, 25-22)

Részletek itt

U15 – LILA

Az U15-ös lányaink is Nyíregyházán vendégszerepeltek, ahol ismét hibátlan teljesítménnyel, két győzelmet szereztek. Előbb a hazai csapatot múlták felül, majd a BRSE Kék csapatát is legyőzték. A sikereket tovább növeli, hogy mindkét mérkőzésen szetthátrányból sikerült a fordítás. Bravo Lányok!

2024.03.16. NYÍREGYHÁZA, MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
NYÍREGYHÁZA – UTE U 15 LILA 1-3 (25-21, 20-25, 23-25, 19-25)
BRSE KÉK U15 – UTE U 15 LILA 1-3 (29-27, 19-25, 18-25, 12-25)

U15 – FEHÉR

Fehér csapatunk hazai pályán fogadta a KSE és a CSEPELI RC alakulatait. Az első mérkőzést 2-0-ás hátrányból sikerült megfordítani, míg a második találkozó eredménye vereség lett a Csepel ellen.

Czimer Attila így nyilatkozott:
„Ezen a hétvégén mind a 2 mérkőzésen azok kaptak lehetőséget az elején, akik keveset játszottak ebben a szezonban. Az első mérkőzés jól mutatja, hogy a 3. játszmától a rutinosabb gyerekek játszottak. A második meccs 3. játszmájától már a befejezések sikertelensége jellemezte a csapat játékát. A további fordulókon ugyanígy megkaphatják a lehetőséget azok, akik továbbra is rendszeresen járnak edzésre, és igyekeznek a legjobbat nyújtani… mint mindig”