12-szeres Magyar Kupa-győztes

1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1974, 1975, 1984, 1986, 1987

HÁTORSZÁGBÓL JELENTJÜK – U17 ÉS U13-AS JÓ SZEREPLÉSEK

Image

Folytatódott az U17-es és az U13-as bajnokságok. Az U17-eseknél hat meccsből ötöt meg is nyertünk, az U13 sajnos most nem volt ennyire eredményes, négyből két mérkőzést, tudtunk összehozni. Lássuk a részleteket.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————

U17 – LILA

A LILÁK Veszprémbe utaztak, ahol két értékes győzelmet arattak. A VASAS KÉK csapata ellen a végjátékben elvesztett első szett után, megfordították az meccset, 3-1, re, míg a hazai alakulatot 3-0 arányban múlta felül. A tabellán így stabilizálta a harmadik helyet, amivel nagy lépést tettek az Országos Döntőbe való jutáshoz. Folytatás húsvét előtti szombaton, hazai pályán, a Nyíregyháza és a BRSE Fehér csapatai ellen.

Horváth-Ancsin Kitti így értékelt:
„Gratulálok a lányoknak, szépen, fegyelmezetten játszottak. Fontos 6 pontot hoztunk el. Folytatjuk a munkát, mert van még min dolgozni.”

2024.03.09. Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok
VASAS SC KÉK – UTE U17 LILA 1-3 (26-24, 19-25, 18-25, 23-25)
VESC U17 KÉK – UTE U17 LILA 0-3 (18-25, 20-25, 22-.25)

Részletek itt

U17 – FEHÉR

A FEHÉREK Gyöngyösön jártak, ahol folytatták a jó szereplést és ismételten két győzelemmel fejezték be a szombati napot. Mindez azt jelenti hogy a harmadosztályban jeleskedő csapat a második helyről várja a folytatást.

2024.03.09.Gyöngyös, Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok

GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE – UTE U17 FEHÉR 0-3 (22-25, 17.25, 23-25)
VIADUKT SE U17 – UTE U17 FEHÉR 0-3 (17-25, 8-25 14-25)

U17 – BÍBOR

A BÍBOROK-nak is majdnem sikerült a két győzelem de az első meccsen 3-2-es vereséget hoztak össze a hazai Dunakanyar ellen. A nap második mérkőzésén viszont sikerült nyerni a Vitál Sport ellen, raádásul 0-1-ről fordítva. Gratulálunk!

2024.03.09. Leányfalu, Várady-Szabó Mihály Sportcsarnok

DUNAKANYAR SE UTE U17 BÍBOR 3:1 (20-25, 25-15, 26-28, 25-21, 15-6
VITÁL SPORT SEUTE U17 BÍBOR 1:3 (25-18, 19-25, 22-25, 23-25 )

U13 – LILA

A csapat Békéscsabára utazott, ahol az első meccs 1-0-ás vezetésről ment el, a BVSC ellen. A második meccsen viszont mi produkáltunk felállást, 2-0-ás hátrányból egyenlítettek a lányok, és meg is nyerték a találkozót egy bravúros fordítással. A java most még hátra van, hiszen még csak a középszakasz felénél járunk.

2024.03.10. BÉKÉSCSABA, RÖPLABDA AKADÉMIA

BVSC ZUGLÓ U17 – UTE U13 LILA 3-1 (20-25 , 25-10, 25-18, 25-23)
BRSE FEHÉR – UTE U13 LILA 2-3 (25-19, 26-24, 13-25, 13-25, 7-15)

U13 – FEHÉR

A FEHÉREK Kecskeméten jártak. Vígh Ivett így nyilatkozott a vasárnapról:

„Első meccset eléggé álmosan kezdtük, sajnos csak 3. szettre jött ki a a küzdés és a hajtás. Második meccsen már jobban összekaptuk magunkat és megnyertük a mérkőzést. Ebből próbálunk táplálkozni erőt gyűjteni és haladni tovább.”