12-szeres Magyar Kupa-győztes

1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1974, 1975, 1984, 1986, 1987

HÁTORSZÁGBÓL JELENTJÜK – Hibátlan U20 és U15-ös kezdés

Image

Megkezdődtek a bajnokságok a röplabda utánpótlásban is, valamint NBI-es fiókcsapatunk is pályára lépett Budaörsön. 8 csapatunk, 15 mérkőzéséből 11-et meg is nyert. Utánpótlás híreink következnek.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

U21 – NBI-es fiókcsapat

A második fordulóban a BDSE otthonába látogattunk el. A szombat esti mérkőzésen sajnos nem sikerült a győzelem, 3-0-ás vereség lett a vége. Hiába volt jó fogadásunk, hiába vezettünk sokszor szélső támadásainkba sajnos sok hiba csúszott. Csapatunk legjobbja centerünk Szatmári Júlia volt, aki 11 pontot gyűjtött.

Selmeczi Zsuzsanna nyilatkozata:

Nagy hőfokkal játszottunk, viszont még dolgoznunk kell az ütő-feladó kapcsolatunkon és ha ez az elem összeáll, ilyen mérkőzéseket is tudunk hozni.

2023.10.14. Budaörs
BDSE – UTE 3-0 (25-19, 25-23, 25-23)

Statisztikát itt: BDSE-UTE

U20 LILA

Két mérkőzésre került sor, amit hazai pályán játszottunk vasárnap, a torna rendezőjeként. Mindkét mérkőzést magabiztosan sikerült nyerni, így részben visszavágtunk a Budaörsnek az előző napi NB-I-es fiaskóért.

Selmeczi Zsuzsanna beszámolója:

„A Budaőrs ellen magabiztos győzelmet tudtunk hozni még akkor is hogy a gyakorlás volt a fő szempont. A második mérkőzésünkön, Békéscsaba ellen tovább tudtuk emelni a játék színvonalunkat és úgy láttam előre léptünk az ütő-feladó kapcsolatunkban ami tegnap nem működött.”

2023.10.15. Budapest, UTE Pálya

UTE U20 LILA – BDSE 3-1 (25-19, 25-19, 18-25, 25-12)

UTE U20 LILA – BÉKÉSCSABAI RSE 3-0 (25-15, 25-11, 26-24)

Részletek itt.

U20 FEHÉR

A harmadik vonalban játszó Fehér csapatunk mérlege 50 %-os lett. Tahitótfaluban a Dunakanyartól egy 3-0-ás vereség, míg a BVSC-Zugló Sárga csapata ellen egy fordulatos 3-2-es győzelmet könyvelhettünk el.

UTE U20 FEHÉR – Dunakanyar B 0-3 (9-25, 17-25, 18-25)

UTE U20 FEHÉR – BVSC ZUGLÓ SÁRGA 3-2 (11-25, 25-17, 25-18, 10-25, 15-8)

Részletek itt,

U15 LILA

A hazai rendezésű tornán magabiztos győzelmeket arattunk. Az elsőn a szombathelyi csapatnak csupán egy szettnyi pontot engedélyeztünk, ráadásul a másodikban csak egyetlen egyet tudtak szerezni. A másik mérkőzésen a Nyíregyháza együttesét vertük, igaz itt elment egy szett, de a győzelem később magabiztossá vált.

Ancsin Kitti értékelése:

„Nagyon örülök, hogy sikerült 6 pontot bezsebelnünk . Sok munka van még, ezalatt a két meccs alatt sok mindent láttunk az edző kollégáimmal, hogy min kell még javítani, csiszolni! Kezdésnek viszont elég biztató volt! Kiemelném a SZOSI elleni nagyarányú szettgyőzelmet, hiszen saját hiba nélkül vittük végig azt a játszmát. Hosszú lesz a szezon, dolgozunk tovább!”

2023.10.14. Budapest, UTE PÁLYA

UTE U 15 LILA – SZOSI A 3-0 (25-11, 25-1, 25-12)

UTE U 15 LILA – NYÍREGYHÁZA 3-1 (25-12, 23-25, 25-18, 25-10)

U15 FEHÉR

Nagy Júlia vezetőedző így számolt be a szezonkezdésről:
„A Kispest és a Szolnok csapatai ellen küzdöttünk a hétvégén hazai pályán. A nagy izgalom ellenére magabiztos győzelmet arattunk, örülök a jó kezdésnek.”

2023.10.15. Budapest, UTE pálya

UTE U15 FEHÉR- Kispest SE „A” 3-0 (25-13, 26-24, 25-20)

UTE U15 FEHÉR- Szolnoki SPC „KÉK” 3-0 (25-13, 25-9, 25-8)

Részletek itt

U15 BÍBOR

Ami korosztályt illeti, U15-ös BÍBOR csapatunk sem lógot ki a sorból, és a két másik csapathoz hasonlóan két győzelemmel ráadásul szettveszteség nélkül kezdett.

Czímer Attila vezetőedző így foglalta össze a fordulót:

„A szezon elején arra kellett eszmélnünk, hogy a szövetség az U15 Országos Bajnokság IV. osztályába sorolta csapatunkat, így nem is volt kérdés, hogy a legfőbb célunknak tűztük ki a szezonközi feljutás lehetőségét. Úgy gondolom, hogy a gyerekek megtették az első lépést a kitűzött cél elérése érdekében. Az első fordulóban a BVSC-Zugló és RöPilis csapatait sikerült 3:0 arányban legyőznünk. Itt az a szabály, hogy fix 3 játszmából állnak a mérkőzések. Öröm volt nézni, hogy a játékosaim 2:0 állásnál (ekkor már megnyertük a mérkőzéseket) sem engedtek ki, és a teljes győzelemre hajtottak. Szuper a csapat!”

2023.10.15. Budapest, BVSC Zugló Röplabda Csarnok

UTE U15 BÍBOR- BVSC-ZUGLÓ K15 3-0

UTE U15 BÍBOR – RöpPILIS SE 3-0

U12 – LILA

Az első osztályú csapatunk a hazai Csokonai Gimnáziumban rendezett tornán vett részt, ahol a Vasassal ugyan nem bírtunk, de az MTK-t sikerült legyőzni.

2023.10.14. Budapest, Csokonai Gimnázium

UTE U12 LILA – VASAS U12 PIROS 1-2 (24-26, 19-25, 25-9)

UTE U12 LILA – MTK 2-1 (22-25, 26-24, 25-12)

Részeletek itt

U12 – FEHÉR

A második vonalban induló fehér csapatunknak sajnos nem volt jó napja, két vereséget szedett össze a Dunakeszi A és B csapataitól. Bízunk a jobb folytatásban, hajrá LILÁK!

UTE U12 FEHÉR – VSD „A” 0-3 (25-13, 26-24, 25-20)

UTE U12 FEHÉR – VSD „B” 0-3 (24-26, 20-25, 19-25)