10-szeres Magyar Bajnok

1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1970, 1986, 1987, 1990

12-szeres Magyar Kupa-győztes

1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1974, 1975, 1984, 1986, 1987

HÁTORSZÁGBÓL JELENTJÜK – ORSZÁGOS DÖNTŐK: BEJUTOTT AZ U17, HÉTVÉGÉN AZ U15-É A FŐSZEREP

Image

U17 – LILA

Az utolsó, és egyben mindent eldöntő fordulójához érkezett az U17-es középszakasz. A lila csapatnak győzni kellett, ahhoz, hogy az országos döntőbe kerüljenek. Szerencsére, sem MTK sem a Vasas SC KÉK csapata nem bizonyult nagy falatnak, így a hétvégi két győzelemmel biztossá vált, hogy az Országos döntőbe kerültek a lányok!
A június 7-9 között, a Vasas Folyondár utcai Sportcsarnokában, a hazai VASAS SC Piros és Kék csapatai mellett, a SZOMBATHELYI SPORTISKOLA, A BRSE-Fehér, és a Nyíregyháza alakulataival vehetjük fel a versenyt a döntőben.
A középszakaszbeli negyedik helyünkkel pedig már a csoportellenfeleket is tudjuk: Vasas SC PIROS, Vasas SC KÉK. Hajrá LILÁK, gyerünk Lányok!

2024.05.18. MTK RÖPLABDA CSARNOK
MTK Budapest – UTE U17 LILA 1-3 (20-25, 25-17, 10-25, 20-25)
VASAS SC KÉK – UTE U17 LILA 3-0 (14-25, 21-25, 13-25)

Részletek itt

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————

U15 – LILA

A hétvégén elkezdődnek az utánpótlás országos döntők, május 24-26 között Békéscsabán találkoznak az U15-ös korosztály legjobbjai. A középszakaszban elért második helyünkkel a mieink a két bejutott hazai csapattal vehetik fel a versenyt. Az döntő összes mérkőzését élőben közvetíti a hunvolley.tv. Hajrá Lányok!

PROGRAM:
2024.05.24. PÉNTEK
14:00 UTE U15 LILA – BRSE-KÉK
17:00 BRSE FEHÉR – UTE U15 LILA

A szombati program a csoportbéli továbbjutástól függ. Csoportelsőség esetén csak szombat délután az elődöntőbe kerülünk, második és harmadik helyezésnél szombat délelőtti keresztjáték lesz a másik csoportbeli ellenfélel a délutáni elődöntőbe kerülésért.