HÁTORSZÁGBÓL JELENTJÜK – HÉTVÉGÉN AZ U20, AZ U15 ÉS U12 IS A PÁLYÁN VOLT

Image

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————

U20 – LILA

Hazai pályán zajlott a középszakasz A már biztos országos döntős csapatunk egy győzelemmel és egy vereséggel zárt.

Selmeczi Zsuzsanna így értékelt:
„Szeged csapata ellen lehetőséget tudtam adni a fiatal játékosainknak, hiszen jó alkalomnak bizonyult, hogy éles helyzetben is tudjanak tapasztalatot szerezni. Békéscsaba elleni mérkőzést viszont már teljes kerettel indítottam és ennek megfelelően szép játékkal, győzelemmel zártak.

2024.04.21. BUDAPEST, UTE CSARNOK
UTE U20 LILA – SZEGEDI RRE 0-3 (24-26, 16-25, 23-25)
UTE U20 LILA – BRSE FEHÉR 3-0 (25-18, 25-18, 25-10)

Részletek itt

U15 – LILA

LILA csapatunk Békéscsabára látogatott, ahol két maratoni mérkőzését játszott. Mindkettőből győztesen jöttek ki a lányok, így két fordulóval a vége előtt, már matematikailag sem lehet másodiknál rosszabb helyen.

2024.04.20. BÉKÉSCSABA VÁROSI SPORTCSARNOK
BRSE KÉK – UTE U 15 LILA 2-3 (20-25, 25-18, 15-25, 25-17, 7-15)
NYÍREGYHÁZA UTE U 15 LILA 2-3 (25-22, 15-25, 21-25, 25-21, 13-15)

U15 – FEHÉR

Czimer Attila vezetőedző tudósítása:
„Erre a hétvégére úgy készültünk, hogy most biztosan meg lesz az esély a két győzelemre. Az elsőt a Dunakanyar ‘B’ csapatával játszottuk, ahol egy sokszor hullámzó teljesítményt éltünk át, de a szett végi játékban mindig mi voltunk az eredményesek. A második mérkőzés nagyon rosszul kezdődött. 0:8 állásnál már majdnem az egész kezdőt lecseréltem a két időkérésem után, és ez megpecsételte az első játszmát. A következő szettben már többször tudtunk saját pontot szerezni, de mindig hagytuk magunkra felzárkózni a lőrincieket, és a végén konkrétan 1.5-2 perc alatt buktunk 6-7 pontot. A 3. játszmában mi érvényesültünka legtöbb szituációban: jók voltak a bejátszások, jól nyitottunk, keményebben mezőnyöztünk. A 4. szett a második másolata volt, és csak idő kérdése volt, hogy sajnos elveszítsük a mérkőzést. Két hete 2 döntő játszmában maradtunk alul. Sokkal jobban teljesítettünk volna, ha a múltkori feszességgel játszunk most.”

2024.04.20 BUDAPEST, UTE TÁBOR UTCAI CSARNOK
UTE U15 FEHÉR – Dunakanyar ‘B’ 3:0 (25-18, 25-21, 25-19)
UTE U15 FEHÉR – Lőrinc 2000 SE 1:3 (14-25, 21-25, 25-11, 19-25)

U12 – LILA

Selmeczi Zsuzsanna így nyilatkozott:
Szombathely csapatával szemben ezúttal alul maradtunk viszont sokkal szorosabb mérkőzést játszottunk velük az előző találkozásunkhoz képest, sőt a III. győztes szettünkben már tudatosan tudták alkalmazni edzéseken gyakorolt játékelemeket ami meg is hozta az eredményét.Folytatásban Békéscsaba kék csapata ellen már nem volt megállás és 3 győztes szettel tudták lezárni a mérkőzést.

2024.04.20. BUDAPEST, UTE CSARNOK
UTE U12 LILA – SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 1-2 (22-25, 20-25, 25-15)
UTE U12 LILA – BRSE KÉK 3-0 (25-19, 25-15, 25-20

Fotók: Stefik Csaba

U10 – MINI

Még a múlt héten léptek pályára a legkisebbek. Szombat és vasárnap is küzdöttek.

Jerney Kata akinek munkáját Honti-Majoros Ildikó segítette így látta a két napot:

2024.04.13. LEÁNYFALU
Szombaton a legkisebbekkel Leányfalun jártunk megmérettetni magunkat. A lányok akik szinte mindannyian életük első meccseiket játszották nagyon szépen helytálltak. Nyitásaink többsége átment és sok hosszabb labdamenet is kialakult. Gratulálol a lányoknak, nagyon ügyesek voltak.

2024.04.14. VASAS, FOLYONDÁR U.
A vasárnap délelőttünket a Vasas pályán töltöttük. U10-es csapataink nagyon szép játékkal, koncentráltan kis cukisággal fűszerezve nagyon jó teljesítményt nyújtottak. U11-es csapataink az első meccseiken még kissé összezavarodva játszottak. Szerencsére utána magunkra találtunk és több szép érintés, labdamenet volt a meccseken amikért már megérte elmennünk. Minden kis UTE-s kislányra nagyon büszkék vagyunk.