12-szeres Magyar Kupa-győztes

1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1974, 1975, 1984, 1986, 1987

HÁTORSZÁGBÓL JELENTJÜK – Feljutás nincs, bentmaradás van

Image

A hétvége kiemelt Utánpótlás eseményei az U17-es és U13-as osztályozók voltak, ahol a feljutás nem, a bentmaradás viszont összejött csapatunknak. Újabb forduló volt az NBI-ben is , és az U12-es mini bajnokságban is vitézkedtünk. Advent harmadik hétvégéjének utánpótlás eredményei következnek.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————

U21 – NBI-es fiókcsapat

A lányok itthon fogadták az listavezető TFSE csapatát, akivel egy szoros mérkőzést játszottak, és ha egy kicsit is nagyobb szerencsénk van, ha egy kicsit is jobban kocentrálunk a végjátékokban, akkor pontot, vagy pontokat szerezhettünk volna. A sportban viszont nincs ha, így egy küzdelmes első három szett lett az eredményünk, ami sajnos így vereséggel párosult.

Selmeczi Zsuzsanna így értékelte a mérkőzést:

„Továbbra is nagyon fontosnak tartom, hogy a végjátékokban jó döntéseket hozzunk, mert akkor mint a második szettben látható volt, komoly erőt képviselő csapatoknak is meglepetéseket tudunk okozni.”

2023.12.16. Budapest, UTE Csarnok
UTE U21 – TFSE 1-3 (24-26, 25-21, 21-25, 11-25)

A statisztikát itt találod: UTE – TFSE

U17 – FEHÉR

Sajnos bármennyire is akartak a lányok, a feljutás nem sikerült, így a csapat az U17 III. osztályában marad, és folytatja a küzdelmeket a jövő évben.

2023.12.17. UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK – Leány U17 II-III. osztályozó Kelet B

UTE U 17 FEHÉR – SZOLNOKI SPORTCENTRUM „KÉK” 0-3 (16-25, 11-25, 23-25)
UTE U 17 FEHÉR – DVTK 3-1 (25-22, 25-16, 22-25, 25-18)

Részletek itt

U13 – FEHÉR

Két sima győzelemmel sikeres napot zárt a csapat az osztályozókon, így kiharcolta a bentmaradást az U13-as II osztályban. Vígh Ivett Bernadett vezetőedző így értékelt:

„Annyi mindent lehetne irni. Sok mindenen mentünk át kezdésként , de a végén egy csapattá váltunk es bebizonyitottuk hogy mit is tudunk. Bent maradtunk a másodosztályba nem kis eredménnyel! Mind a két meccset 3:0 nyertük meg! Nagyon büszke vagyok! 💜💜”

2023.12.16. UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK – Leány U13 II-III. o. osztályozó `A`

UTE U13 FEHÉR – VRCK 3:0 (25-20, 27-25, 25-16)
UTE U13 FEHÉR – TALENT SE 3-0 (25-18, 25-17, 25-20)

U11 – LILA

Szombaton Tatabányára utaztunk újra az országos szupermini második fordulójára 4 csapattal. Sajnos betegségek, sérülések, utazások miatt kevesebb kislánnyal vágtunk neki a hétvégének. A lányok nagy lelkesedéssel játszották mind a 3 meccsüket, segítették, bíztatták egymást. Egy igazi csapatként küzdöttek. Nagyon büszkék vagyunk rájuk és bár számolás és eredmény nincsen U11-es korosztályban, az UTE-s kislányok így is győztesnek érezhetik magukat.💜🤍🏐

Kísérő edzők: Szalai Gabriella, Honti-Majoros Ildikó, Király Zsolt, Jeney Kata