UTE Röplabda

MAGYAR BAJNOK 10X

1963 | 1964 | 1965 | 1966 | 1967 | 1968 | 1970 | 1986 | 1987 | 1990

12X MAGYAR KUPA-GYŐZTES

1962 | 1963 | 1964 | 1965 | 1966 | 1967 | 1968 | 1974 | 1975 | 1984 | 1986 | 1987


MÁTRAHÁZÁN EDZŐTÁBOROZTUNK


Image

Utánpótlás csapataink gőzerővel készülnek az új bajnokságra, épp ezért több korosztállyal is edzőtáborba vonultunk. Az NBI-es csapat mellett, az U17 és az U15 is a hazai „magaslaton” készült pár napig.

Nagyon hasznos volt az edzőtábor, hiszen az új játékosok is mégjobban betudtak illeszkedni a csapatba” – értékelte Karóczi Szabolcs az NBI-es csapat vezetőedzője a pár napot, majd hozzátettel: Közelebb is kerültek egymáshoz, amihez jó pár csapatépítő foglalkozás is társult. Folytattuk az elkezdett munkát. Szerencsére minden adott volt, hogy tudjunk edzeni és a védekezési rendszert is elkezdjük összerakni teljesen. Mindig jó Mátraházára menni, mert kikapcsolódik az ember, kiesik a mindennapokból és csak a röplabdára koncentrálhat, ami a fejlődést garantálja.

Hasonlóan hasznosan vélekedik Horváth Ancsin Kitti is, aki idén is az U17-es csapatot irányítja:
Azon kívül hogy minőségi foglalkozásokat tudtunk tartani, ez az edzőtábor nem csak az edzésekről szólt, hanem a játékosok egymás megismeréséről is! Sok új játékos jött akár UTE-n belül, akár UTE-n kívűl, ezért nagy szükség volt erre hogy kicsit elvonulva csak magunkkal tudjunk foglalkozni. Több területen is foglalkozhattunk a technikai képzéssel, ami megteremti az egységes alapot amire tudunk később építkezni, s mindenkiből a legjobbat hozhassuk ki.”