UTE Röplabda

MAGYAR BAJNOK 10X

1963 | 1964 | 1965 | 1966 | 1967 | 1968 | 1970 | 1986 | 1987 | 1990

12X MAGYAR KUPA-GYŐZTES

1962 | 1963 | 1964 | 1965 | 1966 | 1967 | 1968 | 1974 | 1975 | 1984 | 1986 | 1987


MEGNYERTÜK A RATIMORSZKY TORNÁT


Image

Múlt hét szombaton a budaörsi Illyés –Aramis Sportcsarnokban, két korosztályban került megrendezésre a Ratimorszky Károly Emléktorna.

Ratimorszky Károly, aki többek között a Vasasnál, a BSE-nél, Székesfehérváron és az újpesti szakosztály jogelődjénél, az Angyalföldi DRC- nél is dolgozott igen sikeresen, részt vett az UTE röplabda szakosztályának 2008-as újbóli megalakulásában, mint az egyik alapító tag, majd utánpótlás- és vezetőedzőként is tevékenykedett klubunknál, később pedig, hosszú évek után az NBI-be juttatta a Budaörsi DSE csapatát.


A 2023-ban elhunyt szakember emlékének szentelt tornán a Budaörsi DSE, az Emericus SE, a Közgáz SC mellett a klubunk U17-es Fehér csapata lépett pályára. Az U15-ös küzdelmeket az Emericus SE, míg az U17-es versenyt a lila- fehér lányok nyerték, behúzva mindkét mérkőzésüket (-Emericus 3:1, – BDSE 3:1).
A tervek szerint a torna – amelyet jelenlétével megtisztelt „Karcsi bácsi” testvére, lánya és élettársa is a jövőben minden évben megrendezésre kerül.

Horváth Kristóf vezetőedző értékelése:
„Számomra nagyon fontos volt, hogy jelenlegi csapatommal itt lehessünk az eseményen, hiszen Karcsit mentoromnak és barátomnak tartom. Nagyon örülök, hogy a BDSE-Emericus és az UTE lehetővé tette, hogy létrejöhetett a torna és gratulálok a csapatunknak, hogy sikerült nyernie!”