12-szeres Magyar Kupa-győztes

1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1974, 1975, 1984, 1986, 1987

HÁTORSZÁGBÓL JELENTJÜK – NYERTÜNK AZ NBI-BEN, STABIL U20, HULLÁMVÖLGYBEN AZ U15

Image

Utánpótlásunkban már a második fordulók zajlottak. az NB1-es U21 megszerezte első győzelmét, az U20 Békéscsabán járt, az U15 hazai pályán lépett háló elé, jöjjenek a részletek

U21 – NB1

NB1-es fiókcsapatunk megszerezte első győzelmét a második fordulóban, hazai pályán múltál felül a BDSE csapatát, viszonylag simán hozva a három szettet.

Karóczi Szabolcs így értékelt: Az első kettő szettben tudtuk alkalmazni a védekezési rendszerünket sikeresen utána a 3. szettben sajnos a koncentrációnk leesett, de szépen felálltunk és itthon tudtuk tartani a 3 pontot amit eltervezett a csapat. Támadás befejezésben kell dolgoznunk tovább, hogy jobb legyen mert szükségünk lesz több beütött labdákra, hogy irányitani tudjuk a meccseket. Ezt a munkát kell tovább vinni a jövőhéten, és felkészülni a Tatabányából! Gratulálok a lányoknak és jobbulást Báder Júliának!

2024.10.06. BUDAPEST, UTE CSARNOK, 64 néző. V.: Villás, Kósa.
UTE U21 – BDSE-Emericus SE 3:0 (14, 19, 20)
UTE U21: Máthé-Barabássy 13, Báder 7, Szatmári 10, Butor 5, Kállai 3, Fölker 2. Csere: Pusztai (liberó), Sojnóczky, Schmidt, Piros 1, Sotonyi, Klein 5. Vezetőedző: Karóczi Szabolcs
BDSE: Kiss Zs. 7, Pisák L., Drávecz 8, Briga 1, Pisák F. 10, Katona 2. Csere: Ujvárosi, Flach (liberók), Bálint, Feld 1, Pásztor 4, Hernády 3. Vezetőedző: Ujvárosi Levente Károly

Részletes statisztika itt

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

U20 – LILA

Az U20 szombaton Békéscsabán vendégszerepelt, ahol az MTK-t legyőzte, de a Békéscsaba ellen sajnos nem bizonyult jobban, igaz hozzátartozik a mérkőzéshez, hogy csak erre a meccsre a csabaiak visszajátszották az összes extraligás keretben lévő játékosukat aki nem lépett pályára a pénteken az első csapatban….

2024.10.05. BÉKÉSCSABA, RÖPLABDA AKADÉMIA
MTK U20 – UTE-U20 LILA 0:3 ( -11, -21, -17)
BRSE U20 – UTE U20 LILA 3:0 ( 15, 15, 17)

Karóczi Szabolcs értékelése:
Pár játékosnak pihenőt adtam és nem kellett a tornára utazniuk így olyanoknak is sokkal több szerepet tudtam adni, akik nem kaptak eddig annyi lehetőséget. Az MTK elleni meccs eredményével és mutatott játékával megvagyok elégedve. A csabai csapat ellen az 1-2. szettben kicsit idegesen játszottunk mivel érkezett extraligás csapatból játékosok és azért nagyobb ütőerővel találtuk szemben magunkat. Voltak jó dolgok elég sok, viszont szeretném kiemelni a 3. szettet ahol olyanokkal kezdtem akik alacsonyabb korosztályban szoktak játszani vagy nem jutnak annyi szerephez és meghálálták a bizalmamat és egy felszabadult röplabdát láthattunk sok védekezéssel és a szett 2/3-ig megtudtuk szorongatni az ellenfelünket. Gratulálok a Békéscsabának a magabiztos röplabdához és győzelemhez!”

Részletek LEÁNY U20 I OSZTÁLY ALAPSZAKASZ

U20 – FEHÉR

Egy osztállyal lejjebb a FEHÉR U20-as két győzelmet szerzett, a hazai rendezésű fordulóban.

2024.10.05. BUDAPEST, TÁBOR U. CSARNOK
UTE-U20 FEHÉR – KSE U20 3:1 (13, 18, -14, 15)
UTE U20 FEHÉR – VS Dunakeszi 3-0 (12, 12, 7)

Horváth-Ancsin Kitti megbízott edző értékelése:
„Összességében elégedett vagyok, bár még mindig voltak hullámvölgyeink. Ezen sokat kell még dolgoznunk, hogy a koncentráció ne essen le 2 nyert szett után. Gratulálok a lányoknak.

Részletek LEÁNY U20 II OSZTÁLY ALAPSZAKASZ

U15 – LILA

Sajnos nem megy az U15-ös csapatunknak. A hétvégén megint két vereséget szedtek össze, ráadásul hazai pályán. A Szeged elleni nagyon szoros küzdelmet hozott, minimális különbséggel maradtunk csak alul, A Nyíregyháza simábban vitte el a három pontot. Javításra már a következő fordulóban lesz lehetőség, amikor is Békéscsabára utazunk, a hazaiak mellett az érdi Delta Tigrisekkel vesszük fel a küzdelmet.

2024.10.06. BUDAPEST, UTE RÖPLABDA CSARNOK, SZILÁGYI U 30.
U15 LILA – SZEGEDI RSE NARANCS 0-3 (-22, -24, -23)
U15 LILA – NYÍREGYHÁZA 0-3 (-15, -22,-17)

Részletek LEÁNY U15 I. OSZTÁLY ALAPSZAKASZ

U15 – FEHÉR

FEHÉR csapatunk ismét két győzelmet aratott, így vezeti az alapszakasz csoportot.

2024.10.06. BUDAPEST, UTE CSARNOK
PANORÁMA SE U15 – UTE U15 FEHÉR – PANORÁMA SE U15 3-1 (-13, 19, 10, 19)
UTE U15 FEHÉR – VIADUKT SE U15 3-0 3:0 (22, 22, 23)

Czímer Attila vezetőedző gondolatai a mérkőzésekről:

„A cél az volt, hogy megtartsuk pozíciónkat a csoport élén. Azonban nem így kezdtük az első meccsünk elejét, így változtatnom kellett a kezdők összetételében. Utána már simábban ment minden, és csak türelmesen vártuk Kittivel, hogy mikor zsebeljük be a győzelmet. Az első mérkőzést győztesen fejeztük be, és biztos volt a helyünk a csoportban, így a kövekezőre egy olyan kerettel vágtunk neki, ahol olyan játékosok játszhattak, akik eddig kevesebb lehetőséghez jutottak a mérkőzéseken. Na, az biztos, hogy a második meccsünktől tovább kopaszodtam, de nem izgat… NYERTÜNK! Várjuk a folytatást, ahol a következő célunk az osztályozóba kerülés a feljutásért a II. osztályba.”

Részletek: LEÁNY U15 III. OSZTÁLZ KÖZÉP C ALAPSZAKASZ