Edzések

UTE Junior-Ifi edzések (2000-2003)

Nap Helyszín Időpont

Edző

Hétfő

.Csokonai Gimn. és Ált. Isk.

18.00-20.00

Selmeczi Zsuzsanna
Kedd UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 18.00-20.00 Selmeczi Zsuzsanna
Szerda UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.

16.00-18.00

Selmeczi Zsuzsanna
Csütörtök UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16.00-18.00 Selmeczi Zsuzsanna

Péntek

UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.

16.00-18.00

Selmeczi Zsuzsanna

UTE Serdülő A (2004-2005)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16.00-18.00 Nagy Júlia 
Kedd UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.

16.00-18.00

Nagy Júlia 
Szerda Csokonai Gimn. és Ált. Isk. 16.00-18.00 Nagy Júlia 

Csütörtök

UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16.00-18.00 Nagy Júlia 

Péntek

Csokonai Gimn. és Ált. Isk.

16.00-18.00

Nagy Júlia 

Gyermek A (2006-2007)

  Helyszín Időpont Edző
Hétfő UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.

18.00-20.00

Nagy Júlia 

Kedd

UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.

18.00-20.00 Nagy Júlia 
Szerda

Csokonai Gimn. és Ált. Isk.

18.00-20.00 Nagy Júlia 
Csütörtük UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 18.00-20.00 Nagy Júlia 

Péntek

Csokonai Gimn. és Ált. Isk.

18.00-20.00

Nagy Júlia 

Serdülős B edzés (2004-2005)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16-00-18-00 Kötél Dóra
Kedd Csokonai Gimn. és Ált. Isk. 16-00-18-00 Kötél Dóra
Szerda Lakozó utca 1. 17-00-19-00

 

Csütörtök Csokonai Gimn. és Ált. Isk. 16-00-18-00 Kötél Dóra
Péntek UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16-00-18-00

 

 

UTE Gyermek B (2006-2007)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16.00-18.00 Czimer Attila
Kedd UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.

16.00-18.00

Czimer Attila
Szerda Lakkozó utca 1. 17.30-19.30 Czimer Attila

Csütörtök

UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16.00-18.00 Czimer Attila

Péntek

Csokonai Gimn. és Ált. Isk.

16.00-18.00

Czimer Attila

 

Gyermek C (2005-2006)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő Lakkozó utca 1 18.30-20.30 Dr Kovács Attila
Kedd Lakkozó utca 1 18.30-20.30 Dr Kovács Attila
       
Csütörtök Lakkozó utca 1. 18.30-20.30 Dr Kovács Attila
Péntek Lakkozó utca 1 18.30-20.30 Dr Kovács Attila

Mini A (2008-2009)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő
UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.
14.30-16.30 Selmeczi Zsuzsanna
Kedd UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 14.30-16.30 Selmeczi Zsuzsanna
Szerda
UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.
14.30-16.30 Selmeczi Zsuzsanna
       
Péntek UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 14.00-16.30

Selmeczi Zsuzsanna

 Mini B (2008-2009)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő Lakkozó utca 1 17.30-19.00 Kovács Attila
Kedd Lakkozó utca 1 17.30-19.00 Kovács Attila
       
Csütörtök Lakkozó utca 1 17.30-19.00 Kovács Attila
Péntek Lakkozó utca 1 17.00-18.30 Kovács Attila

Szupermini leány (2010-2014)

Nap Helyszín Időpont Edző
     

 

Kedd Újpesti Bajza József Általános Iskola 16.00-18.00 Jeney Kata
       
Csütörtök Újpesti Bajza József Általános Iskola 16.00-18.00 Jeney Kata
       

Mini C (2009)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő Csokonai Gimn. és Ált. Isk 14.30-16.00 Herr Zsuzsanna
Kedd      
Szerda Csokonai Gimn. és Ált. Isk 14.30-16.00 Herr Zsuzsanna
Csütörtök      
Péntek Csokonai Gimn. és Ált. Isk 14.30-16.00

Herr Zsuzsanna

Szupermini (20010-2014)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő Csokonai Gimn. és Ált. Isk 14.30-16.00 Jeney Kata
Kedd      
Szerda Csokonai Gimn. és Ált. Isk 14.30-16.00 Jeney Kata
Csütörtök      
Péntek Csokonai Gimn. és Ált. Isk 14.30-16.00

Jeney Kata

 

 

       
       
       
       
       

 

Felnőtt amatőr vegyes - szülők, barátok EGYELŐRE SZÜNETEL! Várjuk a jelentkezőket!

Nap Helyszín Időpont Edző
Szombat  Csokonai Gimnázium 18.00-20.00