OSB I. osztály 1. torna

2019. szeptember 29.

A 2018/2019. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő

Bajnokság I. osztály lebonyolítása

Alapszakasz:
Az alapszakaszban a 24 csapat 8 db 3-csapatos csoportba (A-1, A-2, A-3, A-4, A-5, A-6, A-7,
A-8) kap besorolást az alábbiak szerint.
Az alapszakaszban minden csoport 2 tornán vesz részt (3 mérk./torna, 2 mérk./torna/csapat).
A tornák tervezett időpontjai: szeptember 29. és október 20.
Középszakasz: EBBEN A SZAKASZBAN A MÉRKŐZÉSEK 3 JÁTSZMÁBÓL ÁLLNAK!

Az alapszakasz eredményei alapján az A-1 – A-8 csoportok 1. helyezettjei alkotják a B-1 és B-
2 csoportot, a többi csapat 4 db 4-csapatos csoportba (B-3, B-4, B-5, B-6) sorolódik. A

csoportok két tornán vesznek részt (6 mérk./torna, 3 mérk./torna/csapat).
A tornák tervezett időpontja: november 17. és január 19.
Elődöntő: A B-1 és B-2 csoport csapatai mellé kerülnek a B-3, B-4, B-5, B-6 csoportok 1.
helyezett csapatai, így alakul ki az elődöntő 3 db 4-csapatos csoportja (C-1, C-2, C-3), amelyben
a csapatok két tornán játszanak (6 mérk./torna, 3 mérk./torna/csapat). Az országos döntőbe a
csoportok 1-2. helyezettjei jutnak
A tornák tervezett időpontja: március 01. és március 22.
Az elődöntőbe nem került csapatok 3 db 4-csapatos csoportban (C-4, C-5, C-6) két tornát
játszanak (6 mérk./torna, 3 mérk./torna/csapat).
A tornák tervezett időpontja: március 01. és március 22.
Döntő-helyosztó:
A C-1, C-2, C-3 csoportok 3. helyezettjei (D-1) egy tornán döntik el a 7-9. helyet.
A C-1, C-2, C-3 csoportok 4. helyezettjei (D-2) egy tornán döntik el a 10-12. helyet.
A C-4 és C-5, C-6 csoportok 1. helyezettjei (D-3) egy tornán döntik el a 13-15. helyet.
A C-4 és C-5, C-6 csoportok 2. helyezettjei (D-4) egy tornán döntik el a 16-18. helyet.
A C-4 és C-5, C-6 csoportok 3. helyezettjei (D-5) egy tornán döntik el a 19-21. helyet.
A C-4 és C-5, C-6 csoportok 4. helyezettjei (D-6) egy tornán döntik el a 22-24. helyet.
A torna tervezett időpontja: május 16.
Az alapszakasztornáinak csoportbeosztása és a tornarendezésre kijelölt csapatok a következők:
A-1 RÖAK Kaposvár „A” 1. torna
Szolnoki Sportcentrum „A” 2. torna
UTE U17 „A”
A-2 DSZC-Eötvös DSE 1. torna
LINAMAR-BRSE 2. torna
Szegedi RSE

H-1139 Budapest, Váci út 19. Telefon: +36-1/300-7250, Fax: +36-1/300-7252
E-mail: hunvolley@hunvolley.hu, Honlap: www.hunvolley.hu

A-3 Gödöllői RC 2. torna
TRSE 1. torna
VSD
A-4 DVTK 2. torna
KESI „A” 1. torna
Vasas SC „A”
A-5 Fésüs Röplabda Akadémia 1. torna
MAFC-Nikola Tesla
MTK Budapest 2. torna
A-6 Jászberényi RK
Nyíregyháza 1. torna
Vasas SC „B” 2. torna
A-7 Delta Röplabda SE Érd 1. torna
Emericus SE
Szombathelyi SI „A” 2. torna
A-8 BVSC-Zugló 1. torna
Dunakanyar SE
Miskolci VSC 2. torna

A tornák rendezői a torna adatait (helyszín, lebonyolításért felelős személy neve,
mobiltelefon-száma) küldjék el a Versenybizottságnak (versenybizottsag@hunvolley.hu)
szeptember 13. délig!!
Budapest, 2018. szeptember 06.

Mezei Zoltán
versenybíró