OGYB I. - UTE A - 1. torna

2020. szeptember 12.

NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5.

2020. szeptember 12. szombat
10:00 UTE U15A - JÁSZBERÉNYI RÖPLABDA KLUB
11:30 Vasas SC Piros - Szegedi RSE Narancs
13:00 UTE U15A - Vasas SC Piros
14:30 JÁSZBERÉNYI RÖPLABDA KLUB - Szegedi RSE Narancs
16:00 Szegedi RSE Narancs - UTE U15A
17:30 Vasas SC Piros - JÁSZBERÉNYI RÖPLABDA KLUB

https://www.hunvolley.info/pr_adatbank/010/002/p_002.asp?p_verseny_al_ko...

H-1139 Budapest, Váci út 19. Telefon: +36-1/300-7250, Fax: +36-1/300-7252
E-mail: hunvolley@hunvolley.hu, Honlap: www.hunvolley.hu
A 2020/2021. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos
Gyermek Bajnokság I. osztály alapszakasz lebonyolítása
Minden mérkőzés 3 NYERT játszmáig tart!
Alapszakasz:
Az alapszakaszban a 12 csapat az alábbiak szerint 5 tornán vesz részt, mely során minden csapat minden csapattal egyszer játszik.
Az alapszakaszban MINDEN MÉRKŐZÉS 3 NYERT játszmáig tart.
A tornák tervezett időpontjai, kiemelve a rendező!
1. torna: szeptember 12-13. LINAMAR-BRSE Fehér BVSC-Zugló „A” Jászberényi RK KESI „A” DELTA Röplabda SE Szegedi RSE Narancs Nyíregyháza Gödöllői RC UTE U15 „A” RÖAK Kaposvár „A” MTK Budapest Vasas SC Piros
2. torna: október 03-04. BVSC-Zugló „A” Gödöllői RC DELTA Röplabda SE MTK Budapest LINAMAR-BRSE Fehér KESI „A” Nyíregyháza RÖAK Kaposvár „A” Jászberényi RK Vasas SC Piros Szegedi RSE Narancs UTE U15 „A”
3. torna: november 21-22. LINAMAR-BRSE Fehér DELTA Röplabda SE Jászberényi RK BVSC-Zugló „A” Gödöllői RC KESI „A” MTK Budapest RÖAK Kaposvár „A” Szegedi RSE Narancs UTE U15 „A” Nyíregyháza Vasas SC Piros
4. torna: december 05-06. LINAMAR-BRSE Fehér BVSC-Zugló „A” Gödöllői RC DELTA Röplabda SE MTK Budapest KESI „A” Nyíregyháza Jászberényi RK Vasas SC Piros Szegedi RSE Narancs UTE U15 „A” RÖAK Kaposvár „A”
5. torna: december 19-20. BVSC-Zugló „A” Gödöllői RC LINAMAR-BRSE Fehér Jászberényi RK DELTA Röplabda SE KESI „A” Nyíregyháza MTK Budapest UTE U15 „A” RÖAK Kaposvár „A” Vasas SC Piros Szegedi RSE Narancs
Osztályozó: Az I. osztály Alapszakasz 11-12. helyezettje a II. osztály Alapszakasz 1-2. helyezettjével két tornát játszik 2021. január 9-10-én és január 17-én. Ezen tornákat terv szerint az I. osztályú csapatok rendezik, de földrajzi okok miatt változtatható.
H-1139 Budapest, Váci út 19. Telefon: +36-1/300-7250, Fax: +36-1/300-7252
E-mail: hunvolley@hunvolley.hu, Honlap: www.hunvolley.hu
Középszakasz: Az „új” I. osztály ismét 5 fordulóban játszik (mindenki mindenkivel 1 mérkőzés), amelyet követően az 1-6. helyezettek jutnak az Országos Döntőbe.
A középszakasz tornák időpontjai: január 30-31., február 27-28., március 20-21., április 10-11. és április 24-25.
Az alapszakasz tornák rendezői a torna adatait (helyszín, lebonyolításért felelős személy neve, mobiltelefon-száma) küldjék el a Versenybizottságnak (versenybizottsag@hunvolley.hu) ÉS a versenybírónak (Koltai Csanád; koltai.csanad@hunvolley.hu; 06-1-300-7250) augusztus 30. éjfélig!!
Budapest, 2020. augusztus 24.
Koltai Csanád
versenybíró