OGYB Döntő

2019. május 17.

2019.05.17-19.

1
2018/2019. ÉVI
Tatár Mihály
Országos Gyermek Bajnokság
és
Dr. Kotsis Attiláné
Országos Gyermek Bajnokság
DÖNTŐ
Kecskemét,
2019. május 17-19.
2018/2019. ÉVI
Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság,
Dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság
1. Az országos döntő célja:
• Versenylehetőség biztosítása a 2004-2005-ben született fiú, valamint leány sportolók részére.
• Az utánpótlás-nevelés, a kiválasztás lehetőségeinek bővítése, segítve a röplabda utánpótlás nevelési rendszerét.
• az „Országos Gyermek Bajnokság bajnoka” cím, és a további helyezések eldöntése.
2. Az országos döntő rendezője:
A Magyar Röplabda Szövetség felkérésére a Felsővárosi Fésüs Röplabda Akadémia
3. Az országos döntő ideje: 2019. május 17-19. (péntek – szombat – vasárnap)
Május 17. (péntek) 10.00-tól
Május 18. (szombat) egész nap
Május 19. (vasárnap) kb. 18.30-ig
4. Az országos döntő helye:
1. Mercedes-Benz Sport Akadémia, Kecskemét, Olimpia utca 1.
2. Kocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Szakgimnázium és Szakközépiskola, Kecskemét, Szent Imre utca 9.
5. Versenybíró:
Mezei Zoltán és Bátkai-Katona Ágnes
6. Szállás, étkezés:
Szállás: Táncsics Mihály Középiskolai Kollégium, Kecskemét, Nyíri út 28. (4.000,- Ft/fő/éj, 18 év felett + 400 Ft IFA/fő/éj)

Étkezés: Táncsics Mihály Középiskolai Kollégium, Kecskemét, Nyíri út 28. (reggeli 500,- Ft, ebéd 1.000,- Ft, vacsora 800,- Ft)

7. Program:
A csapatok érkezése:kezése:
Legkésőbb

Igazolás: A sportolók igazolásának bemutatása a helyszA sportolók igazolásának bemutatása a helyszíníni versenyirodában történik 45 i versenyirodában történik 45 perccel a mérkőzés kiírt időpontja előtt.perccel a mérkőzés kiírt időpontja előtt.
8. Díjazás:
Az első helyezett csapat érem és kupa díjazásban részesül, a második-harmadik helyezett csapatok érem díjazásban részesülnek. Valamennyi csapat oklevél díjazásban részesül.
9. Egyéb rendelkezések:
- A játékosoknak Teremröplabda Sportolói Igazolvánnyal, érvényes Játékengedéllyel és érvényes sportorvosi engedéllyel kell rendelkezni.
- A mérkőzéseken a 2004. január 01. és 2005. december 31. között született fiú és leány sportolók vehetnek részt (mérkőzésenként legfeljebb további 3 fő 2006-2007-ben született játékos szerepeltethető).
- A kiírt mérkőzésidőpontok tájékoztató jellegűek, a versenybizottság rendelkezése szerint a mérkőzések később is kezdődhetnek (korábban NEM!), a mérkőzések előtt a pályán 25 perc bemelegítést kell biztosítani.
- A sportolók csak elöl-hátul számozott mezben léphetnek pályára. A mezszám ragasztóval vagy egyéb módon történő átalakítása TILOS! Ilyen mezben a játékos nem léphet pályára!
- A stábtagok (edző, másodedző, gyúró, orvos) csak Versenykiírás 14.4. pontjában leírtak szerinti öltözetben láthatják el feladatukat a mérkőzéseken!
- Minden egyéb előírást a Magyar Röplabda Szövetség versenykiírása tartalmaz.
10. Egyéb költségek:
A versenyrendezés költségei csapatonként 60 000 Ft/ csapat.
Ezt az összeget átutalással a rendező sportszervezet részére számla ellenében kell megfizetni.
Sikeres felkészülést és eredményes versenyzést kívánunk valamennyi csapatnak!

LEBONYOLÍTÁS
Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság,
Dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság
LEÁNY RÉSZTVEVŐK
Ssz. Csapat Település Edző neve
1 Békéscsabai Röplabda SportegyesületBékéscsabaNagy Attila
2 BVSC-Zugló Budapest Lengyel Ildikó
3 Delta RSE Érd Érd Dömötör-Mátrai Beáta
4 Nyíregyháza „A” Nyíregyháza Moravszki Gyuláné
5 UTE/A Budapest Nagy Julianna
6 Vasas Óbuda U15 „A” Budapest Halász Márta

A/1 Delta RSE Érd
B/1 Békéscsabai Röplabda Sportegyesület
A/2 Vasas Óbuda U15 „A”
B/2 UTE/A
A/3 Nyíregyháza „A”
B/3 BVSC-Zugló

FIÚ RÉSZTVEVŐK
1 Dág KSE Dág Kiss Kálmán
2 KESI „A” Kecskemét Nagy Péter
3 Kunhegyes ESE Kunhegyes Bodó István
4 Pénzügyőr SE „A” Budapest Hevér Zsolt
5 Sümeg-Dabronc Dabronc Kaposi Tamás
6 Szolnoki Sportcentrum Szolnok Varga Zoltán

A/1 KESI „A”
B/1 Kunhegyes ESE
A/2 Dág KSE
B/2 Sümeg-Dabronc
A/3 Szolnoki Sportcentrum
B/3 Pénzügyőr SE „A”

AZ ORSZÁGOS DÖNTŐ LEBONYOLÍTÁSI RENDJE
A csapatok két csoportban körmérkőzést játszanak. A csoportok első helyezettjei az elődöntőbe jutnak, a csoportok 2. helyezettjei a másik csoport 3. helyezettjeivel mérkőznek (középdöntők), ezt követően a győztesek a csoportok 1. helyezettjeivel játszanak (elődöntők). A középdöntők vesztesei az 5-6. helyért játszanak
2018. május 17. (péntek)
IDŐ
Lányok   2. pálya     Fiúk     1. pálya
10.00 Vasas Óbuda U15 „A” – Nyíregyháza „A”      Dág KSE – Szolnoki Sportcentrum
11.30 UTE/A – BVSC-Zugló                                 Sümeg-Dabronc – Pénzügyőr SE „A”
13.00 DELTA RSE Érd - Vasas Óbuda U15 „A”      KESI „A” – Dág KSE
14.30 Békéscsabai RSE – UTE/A                        Kunhegyes ESE – Sümeg-Dabronc
16.00 Nyíregyháza „A” – DELTA RSE Érd             Szolnoki Sportcentrum – KESI „A”
17.30 BVSC-Zugló – Békéscsabai RSE                Pénzügyőr SE ”A” – Kunhegyes ESE

2018. május 18. (szombat)
IDŐ  LEÁNY  2. pálya                          IDŐ FIÚ   1. pálya
10.00 A2.-B3. helyezett (középdöntő)   10.00 A2.-B3. helyezett (középdöntő)
12.00 B2.-A3. helyezett (középdöntő)   12.00 B2.-A3. helyezett (középdöntő)
17.00 B1. – A2.-B3. győztes (elődöntő) 17.00 B1. – A2.-B3 győztes (elődöntő)
19.00 A1. – B2.-A3. győztes (elődöntő)  19.00 A1. – B2.-A3. győztes (elődöntő)

2018. május 19. (vasárnap)
IDŐ 1. pálya                                            IDŐ 2. pálya
10.005. helyért (középdöntők vesztesei)   10.00 3. helyért (elődöntők vesztesei)
12.005. helyért (középdöntők vesztesei)   12.00 3. helyért (elődöntők vesztesei)
14.00 1. helyért (elődöntők győztesei)      16.00 1. helyért (elődöntők győztesei)
kb. 18.00 E R E D M É N Y H I R D E T É S
MINDKÉT NEM SZÁMÁRA