Rendező szervezet: Dunakanyar SE Telefonszáma: +36 30 950 4425

Dunaújvárosi SE UTE
Vasas Delta RSE
Kispest SE Gödöllő
Lebonyolítás
• A tornán 8 csapat vesz részt, ők 2 darab 4 csapatos csoportban előre meghatározott sorrend szerint, körmérkőzést játszanak.
• A csoportok első és második helyezettjei keresztjátékot játszanak egymással, majd ezek győztesei az első-második helyért, vesztesei a harmadik- negyedik helyért játszanak. A csoport harmadik-negyedik helyezettjei keresztjátékot játszanak egymással, majd ezek győztesei az 5-6. helyért, vesztesei a7-8. helyért játszanak.
MINDEN MÉRKŐZÉS 2 NYERT SZETT 25 PONTIG TART PONTIG TART, LEGALÁBB 2 PONT KÜLÖNBSÉGGEL.
1:1-ES JÁTSZMAÁLLÁSNÁL A DÖNTŐ SZETT 15 PONTIG TART, LEGALÁBB 2 PONT KÜLÖNBSÉGGEL, DE TÉRFÉLCSERE NÉLKÜL.
• A körmérkőzések helyezési sorrendjét a szerzett bajnoki pontok száma határozza meg. A győztes mérkőzésekért 2, a vesztesért 1 bajnoki pont jár. Pontegyenlőség esetén az összes nyert és összes vesztett játszmák arányát kell figyelembe venni, egyenlőség esetén az összes nyert és összes vesztett pontok arányát. Ha ez is egyenlő, akkor az egymás elleni eredmény számít.