Szerző:
Kiss Adrienn
Datum:
2019. április 06. - 21:45

U21-es csapatunk ma Budaörsön játszott, ahol egy győzelemmel és egy szoros vereséggel, csoportmásodikként zártak, így ők is bejutottak a döntőbe az U17-es és U19-es csapataink mellett!

Rögtön az első meccs a lányoké volt a budaörsiek ellen. Sajnos 2-0-ás vezetésről kaptak ki végül, egy szoros mérközésen 3-2-re.
Közvetlenül ezután a meccs után ismét pályán voltak a fiatalok és a Jászberény csapatával mérkőztek meg. Itt simán 3-0-ra nyertek, bár ha megnézzük a szetteket, az első és a harmadik igen csak szoros lett. Sőt, a harmadik szett vége 32-30 lett.

Végül a jászberényiek 3-2-re nyertek a budaörsiek ellen, így kialakult a csoport végeredménye, mely nagyon szorosra sikerült, de a lényeg, hogy csapatunk második lett, így bejutottak az országos döntőbe!